Koncerty Dyskografia Film Galeria Prasa Multimedia Biografia Kontakt
Chichot losu

Chichot losu

Rola Piotra: sierżant Jakubczyk

„Chichot losu” to serial obyczajowy na motywach powieści Hanki Lemańskiej. W rolach głównych występują Marta Żmuda-Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

Joanna jest ekspertem od szkoleń w firmie trenerskiej. Jej praca polega na integrowaniu zespołów pracowniczych i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. „Antydzieciowa japiszonka” – mówi sama o sobie. Żyje w luźnym związku i jest bardzo z tego zadowolona. Unika zobowiązań i głębszych kontaktów z ludźmi. Jej przyjaciółka – Elżbieta – jest od niej trochę starsza. Jest rozwódką, ma natomiast dwoje dzieci: 9-letnią Agnieszkę i 7-letniego Karola.

Pewnego dnia Joanna podejmuje się kilkudniowej opieki nad dziećmi Elżbiety. Dzień później Elżbieta ginie w wypadku samochodowym, a Joanna zostaje tymczasową opiekunką Karola i Agnieszki.

Ta dramatyczna sytuacja wywraca życie głównej bohaterki do góry nogami. Z rozrywkowej, skupionej na sobie singielki Joanna musi przeobrazić się w odpowiedzialną opiekunkę dwójki prawie obcych dzieci i całkowicie zrezygnować z dotychczasowego stylu życia. Z dnia na dzień traci pracę. Na szczęście, los sprawi, że znajdzie się ktoś (oczywiście będzie to ON), kto ją będzie wspierał. A może stanie się kimś więcej niż „pomocną dłonią”?

Joanna szuka możliwości rozwiązania problemu przyszłości dzieci. Próbuje znaleźć im miejsce u rodziny Elżbiety, rozważa oddanie do domu dziecka. Jednocześnie krok po kroku odkrywa prawdę o życiu swojej zmarłej tragicznie przyjaciółki.

Równolegle z wątkiem obyczajowym rozwija się wątek kryminalny. Rzekomy wypadek samochodowy, w którym zginęła Elżbieta, jest na tyle podejrzany, że śledztwo w tej sprawie podejmuje dociekliwa prokurator Dorota Makowska. Wspomaga ją nadkomisarz Arkadiusz Wilczek – stuprocentowy „glina”. Ta dwójka z każdym odcinkiem odkrywa nowe szczegóły „wypadku”, a jednocześnie coraz bardziej się do siebie zbliża... Czy uda im się odkryć, dlaczego zginęła Elżbieta?

Myspace Facebook Mystic Production VooDooArt Zespół Coma Toya Studios Konsbud audio  
Copyrights © Piotr Rogucki 2012
Design Aleksandra Korszuń  /  Powered by Solarte